SAWKA Nieruchomości prezentuje do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,05 m² przy ul. Moniuszki 18C, położone na IV piętrze w budynku z windą.
Dużym atutem oferty jest garaż w hali garażowej w cenie najmu.
Lokal ma praktyczny układ i został dobrze zorganizowany pod codzienne użytkowanie. Do dyspozycji najemcy jest również oddzielna garderoba, balkon oraz rolety zewnętrzne sterowane pilotem.
Wnętrze składa się z:
Mieszkanie jest umeblowane, zadbane i gotowe do zamieszkania.
W salonie oraz sypialni zamontowano rolety zewnętrzne sterowane pilotem, a w sypialni znajduje się dodatkowo telewizor. Całość tworzy przestrzeń wygodną do życia i przygotowaną pod najem długoterminowy.
Najważniejsze atuty:
Dlaczego właśnie ta nieruchomość?
Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz rozwiązaniami, które dobrze sprawdzają się na co dzień. Dużym atutem oferty jest garaż w hali garażowej w cenie najmu. Do dyspozycji najemcy pozostają również oddzielna garderoba, balkon oraz winda w budynku. Dodatkowym udogodnieniem są rolety zewnętrzne sterowane pilotem w salonie i sypialni. Lokal jest umeblowany, zadbany i gotowy do zamieszkania od razu.
Dla kogo jest ta oferta?
To mieszkanie będzie dobrą propozycją dla osoby, która szuka spokojnego miejsca do zamieszkania na dłużej
Opłaty
Śledź nas na: YouTube | Facebook | Instagram | TikTok - nowe oferty czekają!
Oferta dostępna tylko w SAWKA Nieruchomości
Przyjdź, powiedz czego potrzebujesz a my to dla Ciebie zrobimy.
Co możemy zrobić razem?
Zadzwoń - 690 124 222 lub napisz - biuro@sawka-nieruchomosci.pl
Chcesz wiedzieć więcej?
KONTAKT DO AGENTA
Sebastian Sawka
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: (licencja nr: 23544)
tel. 690 124 222
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.